featured-image1-900x477-c-center

Politico: Rady Trumpovi před debatou: Mluv svým srdcem! Buď přemotivovaný!

Komentujeme pro vás:Vypadá to, že Trump v další debatě využije hlavně radu svého viceprezidenta Pencea – buď sám sebou, mluv svým srdcem. Těžko samozřejmě prozradí svojí taktiku, takový amatér skutečně není. Z toho, co pouští ven, ale vypadá, že se věnuje jen malé tradiční přípravě – nakoukne do instruktážních knih a zahraje si v několika simulovaných debatách.

hillary-clinton-staircase-600

VIDEO: Hillary chce řídit celý svět a nedojde ani k autu

Komentujeme pro vás: Velmi trefně se Donald opřel do Hillary v Pennsylvánii. Napodoboval její vrávoravou chůzi před kolapsem 11. září. Sršel energií a byl velmi familierní ke svým fanouškům. Jak by taky ne, průzkumy rozdíl mezi jím a Clintonovou prakticky smazaly! Už teď se objevují cinknuté průzkumy, snížila se k tomu dokonce i CNN!

Republican presidential candidate Donald Trump cheers the introduction of Roman Gonzalez of Nicaragua and Brian Viloria before their WBC flyweight title bout at Madison Square Garden in New York on Saturday, Oct. 17, 2015. Gonzalez won. (AP Photo/Rich Schultz)

VIDEO: Trumpova VIZE v kostce! Poslechněte si jeho projev!

Komentujeme pro vás: Make America great again! Hashtag #MAGA zaplavil twitter. Jak toho chce dosáhnout? V tomto projevu před americkými národními elitami, mezi bankéři a byznysmeny, na půdě The Economic Club of New York shrnul hlavní body. Pusťte si ho, stojí to za to. Znovu připomněl bezpečnostní zeď na hranici s Mexikem, připomněl, že o válečné veterány je postaráno hůř než o nelegální imigranty. Ale hlavně představil vizi New America.

weston-imer-trump-kid-e1471875678105

VIDEO: Už ve 12ti letech stojí za TRUMPEM!

Komentujeme pro vás: Tento chlapec je sice ještě školou povinný, i tak už ví, že zvolení Hillary by znamenalo dostat kriminálníka do Oválné pracovny. Podle něj je zkorumpovaná, proto v Coloradu podporuje Donalda Trumpa. Weston Imer taky popisuje, jak čelil kvůli svému rozhodnutí šikaně od svých spolužáků.

rnc881_usa-election-republicans_0721_11

CNN: Trumpův Pence ovládl viceprezidentskou debatu

Komentujeme pro vás: Skoro to vypadá, jako by si republikáni rozdělili role na hodného a zlého policajta. V každém případě Pence Kaina v debatě porazil jednoznačně. Mluví se přímo o triumfu. Kaine útočil pořád na Trumpa, Pence se ale nenechal rozhodit a reagoval zcela věcně.