donald-trump-terror-attack

iDNES: Demokrati jako jednotky SA?? Měli se rvát a rušit Trumpovy mítinky!!

Komentujeme pro vás: Už několikrát jsme říkali, že špinavější už to nemůže být. Poslední video ukazující intriky demokratů ale narušují pověst USA jako demokratického státu! Aktivista James O ́Keefe zveřejnil video, které ukazuje intriky demokratů proti Donaldu Trumpovi. Spolupracovníci Hillary v něm popisují podněcování nepokojů na Trumpových sjezdech i manipulaci voleb.

clinton

UFO v kampani: Hillary upíná poslední naději k vesmíru

Komentujeme pro vás: Pamatujete slova A kdyby tady spadli marťani, budu schvalovat zákony třeba s marťany? Podobně jako hřměl Jiří Paroubek v roce 2005, i Hillary spoléhá na pomoc mimozemské civilizace. Slíbila proto svým potenciálním voličům, že zveřejní různá tajemství týkající se například spatření UFO nebo tajemné Oblasti 51. V Americe jsou taková témata velmi populární, stačí vzpomenout sérii Akta X nebo E.T. Mimozemšťana.

5e8d30a71fc040f4971d6fca41ba2c6e-5e8d30a71fc040f4971d6fca41ba2c6e-0

VIDEO: Dvouletý mini-Trump po bláznil Ameriku. Rusko už se ale chystá na válku

Komentujeme pro vás: Na našich stránkách už jsme vám přinesli rozhovor s 12ti letým podporovatelem Donalda Trumpa, který od některých spolužáků čelil pokusům o šikanu. Přesto se nevzdal a je v kontaktu s volebním týmem. Na jednom z posledních předvolebních mítinků teď Trump vyzvedl nad sebe dokonce dvouletého chlapce, který byl jako jeho zmenšená kopie a všichni se rozplývali nad jeho roztomilostí.

bn-qh445_1017wi_gr_20161017101032-700x457

AE News: Zakladatele WikiLeaks odstřihli od internetu…neuvěříte, na čí příkaz! Prsty v tom má Goldman Sachs a samozřejmě Hillary…

Komentujeme pro vás: Provázanost současného estabilishmentu, tedy i Hillary Clintonové, s bankéři Wall Streetu dosáhla obludných rozměrů. A poslední incident je důkazem, jak nás banky mají v hrsti. A nejen nás formou hypoték a půjček, ale rovnou celé státy! Julian Assange, zakladatel WikiLeaks, se už 4 roky ukrývá na ekvádorské ambasádě v Londýně. Jinak by mu totiž hrozilo vydání do Švédska kvůli údajnému znásilnění. To vše je ale jasná odplata za WikiLeaks

hillary-fbi-2

Fox News: Skandál Clintonové a e-mailů je větší než Watergate!! Položí ji handlování s FBI?

Komentujeme pro vás: Jaderná bomba politické scény! Podle záznamů FBI, zveřejněných v pondělí, provázela vyšetřování snaha o manipulaci! Stále jde o soukromý mailový server, který měla Hillary ve sklepě jejich domu. Donald Trump už mnohokrát upozornil na 33 000 smazaných mailů krátce poté, co vyšetřování začalo. To ale zdaleka není všechno. Úředník Patrick Kennedy na ministerstvu zahraničí, kde Hillary působila, chtěl s FBI vyjednat „quid pro quo“, tedy „něco za něco“.

trump_deportation_plan

LA Times: Poslední debata bude zaměřena na imigraci. Téma, ve kterém si Trump libuje!

Komentujeme pro vás: Středeční debata na Nevadské univerzitě v Las Vegas by měla Donaldu Trumpovi sednout jako ulitá! V městě kasin je jako doma, sám jich pár vlastní. Těžko ho může něco rozhodit. A navíc nosné téma bude imigrace, nabídl už několik zásadních řešení! Bude zajímavé sledovat, jak posunul nápad se zdí na hranici s Mexikem, možná už plán dokonce zadal nějakým architektům.

5a0f1cf773_17360670_o2

Volební systém v USA

Komentujeme pro vás nejdůležitější předvolební klání, boj o post prezidenta USA! Stále víc se ukazuje mediálně manipulované ve prospěch demokratické kandidátky. Ale to nás nezastaví, právě naopak! O to výš zvedáme palec pro Trumpa! Americké prezidentské volby probíhají úplně jinak než v ČR, kde máme přímou volbu, proto vám je v přehledu stručně popíšeme. Vynecháme specifika jako jsou swing states nebo korespondenční hlasování.

justice

American Thinker: Demokratická strana – strana právníků! Co na to obyčejní lidé?!

Komentujeme pro vás: Jeden text stojí za to připomenout. Je až děsivé, jak je 8 let starý text aktuálnější než kdy dřív. Vezměte si fakta: Barack Obama je právník. Jeho žena Michelle je právnička. Hillary i Bill Clintonovi jsou právníci. Každý kandidát demokratů od roku 1984 studoval práva! Každý kandidát na viceprezidenta dokonce od roku 1976 byl také právník. V Kongresu to není jinak…

1449603084_1911634707_380_

POLITICO: Poučení z Brexitu. Trump může výrazně překvapit

Komentujeme pro vás: Před necelými čtyřmi měsíci hlasovali Britové o setrvání v Evropské unii. A zvítězili příznivci vystoupení. Poučení pro americké prezidentské volby? Je tam. Rozhodli totiž voliči, kteří byli obzvláště motivování pro změnu. A přesně to nabízí i Donald Trump. Nic, co jste dosud mohli vidět. Žádný uhlazený diplomat nebo právník, ale tvrdý byznysman a ztělesnění amerického snu.