grimreaper

NY Post: Pokud zvítězí, udělají Hillary z prezidentství živoucí PEKLO! Plány už se rodí…

Komentujeme pro vás: Dlouho to vypadalo, že jediný rozpor a nesváry jsou mezi republikány, někteří dokonce vymýšleli, jak se zbavit Trumpa. To byl ale jen mediální kouř, aby to vypadalo, že demokrati stojí v jednom šiku za Clintonovou. Samozřemě to tak vůbec není a zlášť teď, po poslední dávce WikiLeaks. Spanilá jízda nemohla vydžet dlouho a o to tvrdší teď bude pád z obláčku.

votingagainst-a

AC24: Americké volby jsou podvodů plné, Trump to jenom řekl nahlas

Komentujeme pro vás: Když Donald Trump při poslední debatě řekl, že s uznáním voleb počká až na výsledek, pokrytci se opět zhrozili. Jako už tolikrát. Trump ale jenom nahlas řekl to, co americké volby znají téměř každé klání. Kupčení hlasů, podivné přepočítávání. Vzpomeňme jen souboj Bush-Gore, kde se přepočítávály hlasy na Floridě, kde byl guvernérem Jeb Bush, ano, bratr tehdejšího prezidentského kandidáta.

cwxyh0dweaaxil0

Politico: Zavřít! Zavřít! Zavřít! Trumpovi voliči chtějí s Clintonovou skoncovat!

Komentujeme pro vás: Spojeným státům hrozí rozpad! Kampaň se kvůli nekonečným důkazům o korupci vyhrocuje natolik, že padají drsnější a drsnější slova. A i kdyby to kandidáti dělali jen pro volební zisk, v lidech to zůstává. A je velkou otázkou, zda to nedopadne jako u nás, kde si média přála jiného kandidáta, než jakého vybrali lidé. USA přitom potřebují výraznou proměnu! Hillary, pokud nevyhraje, hrozí lynč. A poděkovat (kromě sebe) může WikiLeaks, které teď sypou přešlap za přešlapem.

fotorcreated-11-e1476931165461

DailyCaller: Poslední debatu drtivě ovládl Trump, zvítězil podle 75 % dotázaných!!

Komentujeme pro vás: Průzkum provedený těsně po skončení finálního duelu dává Trumpovi jasné vítězství. A dominoval i na sociálních sítích, jen na Facebooku byl tématem pro 56 % příspěvků, Clintonová jen 44 %. A různé focus groups také připisují vítězství Donaldovi, jsme zvědaví na zmanipulované výsledky s delším odstupem, až média opět rozjedou svou špinavou kampaň.

ves284935_01ona12a

iDNES: Eliška Hašková Coolidge: Nelíbí se mi jeho vlasy, ale je skvělý vyjednávač! Můj hlas má Trump jistý!

Komentujeme pro vás: Z naší rubriky podporovatelů její jméno jistě dobře znáte, v rozhovoru Eliška Hašková Coolidge argumentuje, proč je Donald Trump její jasnou volbou. Připomínáme, že byla asistentkou hned pěti amerických prezidentů, je tedy osobou víc než fundovanou! Pracovala i pro Ronalda Reagana, což je nedostižný velikán!

donald-trump-debate-finger-saul-loeb-getty-640x480

NY Post: Bude Trump respektovat zmanipulované výsledky?! Americe kvůli demokratům hrozí povolební pat!

Komentujeme pro vás: Finální, třetí debata v Las Vegas skončila. Diváci u obrazovek se dozvěděli mnoho zajímavého o Sýrii, Asadovi, Putinovi, o státním dluhu nebo potratech. To zásadní ale Donald Trump ponechal zahaleno v mlze, když se moderátor ptal, zda budou akceptovat výsledky voleb. A Trump řekl, že se rozhodne až v momentě, kdy to bude relevantní.