49148972-cached

NY Post: Přivítejte vítěze! Donald Trump vyhraje volby! Prognostik má model, který vychází přes 100 let!!

Komentujeme pro vás: Donald Trump může být pozadu ve většině průzkumů, ale veterán mezi newyorskými prognostiky Helmut Norpoth předpovídá, že den voleb zcela ovládne. „Myslím, že byl nejsilnější kandidát v primárkách a že zvítězí,“ říká profesor politických věd přesto, že průměr RealClearPolitics momentálně dává Hillary 6 procent navíc.

U.S. Republican presidential candidate Donald Trump greets supporters as he arrives to appear with New Jersey Governor Chris Christie at a fundraising event in Lawrenceville, New Jersey, U.S., Many 19, 2016. REUTERS/Mike Segar

Fox News: Je to válka s vlastní stranou? Trump končí s předvolebními mítinky pro výběr peněz..

Komentujeme pro vás: Donaldu Trumpovi zřejmě došla trpělivost s tím, jak mu republikáni okopávají kotníky. Končí totiž s akcemi, které mají od sponzorů hlavně vybrat peníze na volební kampaně. V listopadu nebudou v USA volit jen prezidenta, proběhne i boj o většinu v horní komoře amerického Kongresu — Senátu. A poslední sbírka byla 19. října.

h-cell-600-li

Sputnik: Většina Američanů by Hillary kvůli e-mailům trestně stíhala!!

Komentujeme pro vás: Je to tak, ne všechny průzkumy lze cinknout. Ty předvolební jsou jasné, CNN počínaje a ABC konče. Ale průzkum agentury Rasmussen hovoří jasně – většina Američanů je pro stíhání Hillary Clintonové! Jde pořád o tentýž poštovní server, který měla nainstalovaný ve sklepě a na který chodily přísně tajné materiály.

obama-trump

AC24: Co Trump zruší po svém zvolení? Obamovy protiústavní zákony a výnosy!!

Komentujeme pro vás: Donald Trump už se pomalu připravuje na převzetí moci. Do voleb zbývá 16 dní a je logické, že je připraven. Trump hodlá v případě jeho zvolení zrušit všechny „protiústavní“ akty výkonné moci, memoranda a výnosy Baracka Obamy, kterému končí prezidentské období. Jako prezident zahájí hned první den volbu kandidáta na post zemřelého v únoru 2016 člena Nejvyššího soudu USA Antonina Scalie.

hillary-clinton-has-officially-joined-snapchat-heres-her-first-snap-story

NY Post: Můj e-mail je jako Snapchat, vtipkovala Hillary. Sám maže zprávy… Fórky ale záměrně vymýšleli poradci!!

Komentujeme pro vás: Její tým dlouho tušil, že privátní server bude problém. Jak ukazují data WikiLeaks, poradci proto do různých projevů Clintonové zapracovávali vtípky, které měly v budoucnu bagatelizovat skandál, který tušili na obzoru. A také přišel. Vyšetřuje jej FBI, Donald Trump volá po tom, aby byla odsouzena za ohrožení národní bezpečnosti! „Miluju to,“ řekla Hillary na večeři v Iowě, když poznamenala, že si založila účet na Snapchatu, který automaticky maže po určit době vaše posty.

b3c83d78e5ad5c49972ddddde52ac1

Wall Street Journal: Vazby Hillary na FBI jsou mnohem těsnější! Sponzoring manželky muže, který vyšetřoval její e-maily!!

Komentujeme pro vás: Pro obyčejné lidi je zřejmě snáz uchopitelné nařčení z osahávání, než e-maily s tajnými dokumenty posílané na server, který nebyl oficiálně schválen… To nic nemění na tom, že kauza má mnohem hlubší rozměr! Wall Street Journal odhalil, že vlivný demokratický guvernér státu Virginie Terry McAuliffe, který má dlouholeté vazby na Clintonovy, dal téměř půl milionu dolarů na volební kampaň manželky úředníka FBI, který později pomohl dohlížet na „správné“ vyšetřování Clintonovic e-mailu!!

syria-obama2

Sputnik: Trump řekl pravdu o americké účasti v Sýrii…a nikdo o tom nepíše!! Proč asi?!

Komentujeme pro vás: Závěrečná debata Donalda Trumpa a Hillary Clintonové nebyla jen o standardních nadávkách a nepodání rukou, zazněla spousta zajímavého. Pokud byste v Česku řekli to, co Donald Trump, nazvali by vás novináři ruským agentem, který překrucuje pravdu. Ale Trump řekl jen to, co si myslí všichni kromě nich. Zazněla pravda o americké účasti v Sýrii