570484-top_foto1-f5bgk_fotor

Sex a hazard nevadí, Trump ano?!

Komentujeme pro vás: Komu? Lidem? Budete se divit! Připadá vám titulek zvrácený? Nám naprosto. Ale tak vypadá realita tuzemského internetu. Seznam.cz nám stopl reklamy. Slyšíte dobře, je rok 2016. Nejde o nic jiného, než cenzuru. Přitom jsme jejich službu Sklik.cz využívali dobrý měsíc, a nevadila

Donald Trump and his wife, Ivana, pose outside the Federal Courthouse after she was sworn in as a United States citizen, May 1988. (AP Photo)

iDNES: Češi by volili Trumpa!! Clintonovou drtivě porazil!!

Komentujeme pro vás: Škoda, že nemohou! Ale jasně se tím potvrzuje i rostoucí návštěvnost našeho webu. Češi zkrátka vnímají pozitivně změnu, kterou Donald Trump přináší. Určitě nám také imponuje, že jeho děti jsou napůl Češi. Dobře to v Šípově Všechnopárty řekl hudebník Ondřej Hejma – „když Zelníčková(bývalá Trumpova tchyně) zavolá, Doník všeho nechá a věnuje se jí!“

90

NY Post: Hillary věří úchylům! Weiner posílal fotky penisu nezletilé, na tohle mu Hillary koupila šifrovaný telefon?!

Komentujeme pro vás: Clintonové důvěrnice Huma možná nebyla tím hlavním spojencem. Její manžel, který musel rezignovat na post kongresmana kvůli šetření FBI, totiž požíval obrovskou důvěru Clintonové. A to těsně po svatbě Humy A Weinera. Byl to tedy sňatek z rozumu? Objevené e-maily odhalily, jak Hillary ještě coby ministryně zahraničí, poslala Weinerovi šifrovaný telefon.

hillary-wikileaks-2

NY Post: Další dávku WikiLeaks už Hillary nepřežije. Chystá se Fáze 3

Komentujeme pro vás: Není toho málo, co na ni vyplavalo, odhady jdou ale ještě dál. Chystá se totiž závěrečná porce, rána z milosti. Po tomto zveřejnění už bude Hillary zcela nevolitelná, zbydou jí jen hlasy těch, co volili předčasně a nemohou vzít své rozhodnutí zpět. Nemůže za to ale FBI. Můžou si za to sami demokrati, když vybrali do čela kandidátky člověka, na kterého toho ostatní tolik vědí.

160909202711-cnnee-trump-clinton-split-exlarge-169

L.A. Times Poll: Neuvěřitelné!! Trump má náskok 6 bodů!!!

Komentujeme pro vás: Je to tak, poslední, jen několik hodin starý průzkum, dává Donaldu Trumpovi 6ti bodový náskok! Při dotazování mezi víc jak 3000 Američany získal téměř 48 %, zatímco Hillary Clintonová lehce přes 42 %. To je opravdu robustní náskok, který jen tak něco nesrazí!