ivana-trumpgettyimages-151864331-940x545

Ivana Trump jako ambasadorka? Vrátí Česko na mezinárodní pole!

Komentujeme pro vás: Ze zámoří chodí poslední dobou samé skvělé zprávy! Česko si totiž nic lepšího, než jeho první manželku jako velvyslankyni, ani přát nemohlo. Přestože jsou Trumpovi dávno rozvedeni, vycházejí spolu bez problému. A my bychom díky tomu získali přímou linku do Bílého domu.

0708_politicalattractiveness_ss

Proč jsou vyznavači politické korektnosti pokrytci? Každý občas potřebuje svého Trumpa – na špinavou práci!

Komentujeme pro vás: Představte si, že máte nějaký problém. Dejme tomu, že bydlíte v domě, kde byl až donedávna klid. Partaje se znaly, všichni spolu chodili na pivo a pomáhali si. Dokud se jeden z nájemníků neodstěhoval a jeho byt obsadila rodina, která je hlučná, bez práce, sociální a hygienické návyky dost pokulhávají.

tumblr_static_tumblr_static_d3tbujjprh4c80wwswwg8goo8_640

Je Donald Trump „jen“ symbolem změny nebo předzvěstí něčeho mnohem většího?

Komentujeme pro vás: Může se zdát revolucí, když se prezidentem zase stane někdo, kdo se nebojí říkat nepříjemné pravdy nahlas. Protože lidé ukolébaní všeobecným komfortem reagují na změnu div ne jako na zásadní zásah do vlastních práv, přitom se zase tolik neděje. Ale hájit si svůj píseček je přirozená lidská vlastnost. Dosavadní kolébání ale bylo spíš Potěmkinovou vesnicí a na jejím konci stojí Donald Trump. 

introimage

Největší zastánci politické korektnosti? Nerozhodní!!

Komentujeme pro vás: Co mají společného ti, kdo se brání říct svůj názor s těmi, kdo neustále odsouvají definitivní verdikt? Je to nerozhodnost, dovedně schovaná za obavu ze ztráty politických bodů! Tím se totiž dá ospravedlnit všechno, každého se nějaké rozhodnutí dotkne. Stačí vybrat vhodnou cílovou skupinu a nemusíte dělat nic. Jen se vymlouvat.

7northweb-blog480

Konec lží a dovedných řečníků! Lidé jdou za tím, kdo jim naslouchá!

Komentujeme pro vás: Donald Trump vstupuje do Oválné pracovny. Hlavním vchodem. A mezi zastánci starých pořádků vypukl zmatek. Jak je to možné? Kde se stala chyba? Opravdu lidé skáčou na jeho laciná gesta a snadná řešení? A nebo je to jinak? Analyzuje se a analyzuje…nikde ale nepadají slova o sebereflexi. Stará politika už nestíhá, nestačí.