Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

gettyimages-520951486-1280x720

Demokrati v Senátu chtějí protahovat schválení Trumpových kandidátů až měsíce! Republikáni přitom Obamovi vládu schválili hladce…

Komentujeme pro vás: Senátoři za demokratickou stranu plánují zaútočit na osm nominantů Trumpovy administrativy. Jejich schvalovací proces chtějí ze dnů natáhnout až na měsíce, přestože nemají v podstatě žádnou šanci kandidáty zablokovat. Chtějí tím prý dosáhnout toho, aby zveřejnili svá majetková přiznání.

barack_obama_and_wikileaks_by_isfahangraphic-d33velr

Zakladatel WikiLeaks: Obamova administrativa se snaží Donalda Trumpa delegitimizovat!

Komentujeme pro vás: Všechno to zapadá, vlastně toto prohlášení není ničím novým. Pouze doplňuje to, co už jen zaslepení vidět nechtějí. Že jsou demokrati zoufalí a s prohrou se nevyrovnali, píšeme vlastně pořád. Zakladatel serveru WikiLeaks Julian Assange v rozhovoru doplnil, jak on vidí neutuchající snahu Donalda Trumpa znevěrohodnit pomocí údajného vlivu Ruska: