Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

voice9n-1-web

Trump a jeho tým to s novou érou myslí zcela vážně: Po 60 letech končí i muž, který byl hlasem inaugurační přehlídky od roku 1957

Komentujeme pro vás: Trump je změna. Trump je zcela nové pojetí všeho. On sám slibuje, že po 20. lednu bude všechno jinak. Diplomacií počínaje a vnitřní politikou konče. Do inaugurace zbývá 10 dní a těší se na ni třeba Izrael, kterému rezoluce OSN zakazuje stavět další osady na okupovaném území.

fucktrump

Černoši týrali postiženého bělocha, navíc kvůli pořvávání o zasraném Trumpovi mají víc publicity, než by si přáli!

Komentujeme pro vás: Chicago, které je co do kriminality jedním z nejhorších měst současných Spojených států, znovu potvrdilo svoji nechvalnou pověst. Před pouhými třemi dny Trump tweetnul, že kvůli nezvládanému násilí a téměř 800 mrtvými za rok 2016 bude město zřejmě potřebovat federální pomoc. Tím to ale zdaleka nekončí….

hqdefault

Hackerská kauza v USA zdaleka nekončí, demokrati se sami zahnali do kouta. Tak směšný konec si Obama určitě nepřál, Trump ho drtí na celé čáře

Komentujeme pro vás:  Na první pohled to vypadá geniálně jednoduše. Mainstream je takhle zvyklý pracovat – prezident něco řekne s odkazem na zjištění tajných služeb a u toho se skončí, bere se to jako nezpochybnitelný fakt. Nabalují se další vyjádření a po samotné podstatě problému už nikdo nepátrá. Donald Trump ale svým twitterem naprosto zbořil dosavadní fungování řízených kampaní tohoto stylu.