Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

idnes

iDNES: Čína se bojí víc Clintonové než Trumpa. „Velkohubý klaun“ je menší zlo

Komentujeme pro vás: Čína se zvolení Hillary bojí hlavně proto, že se bude chtít realizovat a ukázat rostoucí velmoci, kde vidí její místo. Trump je obchodník, umí se dohodnout. A to může být nakonec mnohem lepší diplomacie než obyčejná zákopová válka schovaná za ideály. Donald Trump říká současnému stavu obchodní válka –  USA v ní prohrávají.

old-newspaper-350376_640

E15: Clintonová vs. Trump: Co všechno umějí čísla

Komentujeme pro vás: Média Donaldu Trumpovi evidentně nepřejí! Můžeme se jen domnívat, proč s jeho popularitou manipulují. Jediné vysvětlení je, že si média nepřejí změnu, kterou Trump představuje. Jak pro zemi, tak pro celé novinářské prostředí. Média se mohou bát postupné ztráty vlivu – někdo, kdo není kariérním politikem, ale…