Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

2

Youtube: Přes nadaci Clintovových šly miliony dolarů od diktátorů!!! Korupce na nejvyšších místech!

Komentujeme pro vás: Není to jen boj o prezidentský úřad, jde o holé přežití na svobodě. Clintonovi totiž za svoje rozhodnutí dostávali miliony dolarů od lidí, kterým to pomohlo. Kriminálníků, utlačovatelů, diktátorů. Ať už jde o prodej uranu do Ruska nebo švýcarskou banku UBS, která po intervenci Hillary nemusela vydat na 40 tisíc záznamů o účtech.

s065083308

Politico: Evropští politici touží po výhře Donalda Trumpa

Komentujeme pro vás: Spousta evropských politiků po výhře Donalda Trumpa touží. Kvůli politické korektnosti potají. A jejich důvody? Čistě racionální. Třeba konec paktu o volném obchodu, který vnímají jako amerického trojského koně. Trump to podpoří, chce zase chránit americké zaměstnance.

apandrew-harnik

Fox News: Trump calls for confronting ‚cancer from within‘ amid terror attacks

Komentujeme pro vás: Donald Trump má jasnou odpověď na víkendové útoky v New Yorku a New Jersey. Vlastně to opakuje neustále – tyto lidi je potřeba zastavit. Zastavit už jejich příchod do země. Chce proti nim přitvrdit. Americká policie o nich ví, nemůže ale téměř nic dělat, nechce být obviněna z tzv. profilování. Přitom se vrací i lidé, kteří bojovali za ISIS. Trump je nazývá…