Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

President Donald Trump gives a thumbs-up as he arrives on Air Force One, Thursday, Jan. 26, 2017, at the Philadelphia International Airport in Philadelphia, before speaking at the Republican Congressional retreat. (AP Photo/Matt Slocum)

První zahraniční cesta prezidenta Trumpa povede…do Belgie!

Komentujeme pro vás: Bílý dům ohlásil první zahraniční cestu nového prezidenta. Odehraje se 25. května a Donald Trump zamíří do Bruselu na setkání představitelů členských států NATO. Dá se očekávat velmi bouřlivá debata, Trump se nechal několikrát slyšet, že ostatní státy platí na obranu málo a všechno táhnou USA.

donald_trump_1040-620x412dane

Donald Trump a daně? Vyřešeno

Komentujeme pro vás: Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Na Donalda Trumpa se takových holí našlo mnoho, protože má spoustu aktivit. A opravdu hodně vydělává. A hlavně – stal se nejmocnějším mužem planety, a to hodně lidí opravdu těžko rozdýchává.

trump_phone4

Učebnicový dvojí metr! Jak je to s odposlechy Trumpa?!

Komentujeme pro vás: Šokující informace, se kterou přišel americký prezident Donald Trump (opakuji to pro ty, kteří si to stále odmítají připustit), je naprosto skandální. Trump totiž prohlásil, že ho jeho předchůdce Obama nechal loni v říjnu během vrcholící kampaně odposlouchávat v jeho newyorské kanceláři!