Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

34

CNN: Trumpova největší výhoda v debatě: NEPŘEDVÍDATELNOST

Komentujeme pro vás: Večerní duel se blíží, Donald má v mnoha věcech navrch. Není to sice počet soubojů před diváky, jeho nekonvenční a neuchopitelný styl mu ale dává mnoho výhod. Umí také vyčkávat, dokud na něj protivník nezaútočí – a potom mu úder vrátí dvakrát takovou silou. Nemá ani problém nazvat konkurenta lhářem, a na něm potom je, aby to vyvrátil. A když půjde do tuhého, najde si něco i na moderátorovi.

15

The WEEK: Takového kandidáta jako Trump jsme ještě neměli! Bude prezidentem! Jeho předpovědi vychází od roku 1984

Komentujeme pro vás: Profesor Allan Lichtman vytvořil složitý systém, který úspěšně předpovídá vítěze prezidentských voleb už 32 let! A není sebemenší důvod, aby to tentokrát dopadlo jinak. Jeho predikce sestává ze 13 různých faktorů, a pro Trumpa jich je hned 6! Hillary bezpečně poráží i v tom, co všichni vidí – a to je charisma.

20

CNN: Trump po schůzce s Netanjahuem: Bavili jsme se o bezpečnostní zdi

Komentujeme pro vás: Trump s izraelským premiérem řešili různé otázky blízkovýchodního regionu, dlouze se ale bavili zejména o zdi, oddělující Izrael a Palestinu. Trump se ptal na pozitivní zkušenosti, podobnou zeď totiž plánuje na hranicích s Mexikem, aby USA ochránil před přílivem imigrantů z jihu. Netanjahu si zeď musel určitě pochvalovat, po jejím vybudování útoky islámských teroristů na Izraelce téměř ustaly.

19

Politico: Trump výrazně posiluje v Pensylvánii!! Náskok Hillary téměř zmizel!

Komentujeme pro vás: Zatímco ještě před týdnem Hillary vedla o téměř 9 procent, nejnovější průzkum ho snižuje na pouhé tři a dá se očekávat, že večerní debata s čísly ještě dál pohne. Podle ředitele institutu veřejného mínění byl průzkum proveden po útocích v New Yorku a New Jersey, které pravděpodobně také přispěly k dalšímu nárůstu Trumpovy popularity uvnitř vlastní strany.

16-kopie

VIDEO: Násilnosti v Charlotte plánoval Obama!

Komentujeme pro vás: Černošský podporovatel Trumpa vysvětluje, jak k tomu došel: Obama, Hillary ani Demokraté se o chudé lidi nezajímají. Starají se jedině o bohatství a moc. Podle tohoto muže je uvažování Demokratů „Rozděluj a panuj“.