Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

nvyfyh0

POTVRZENO! Trumpovi při debatě ztlumili mikrofon!!!

Komentujeme pro vás: Předvolební kampaň začíná nabírat ošklivých rozměrů. Donaldovi někdo ztlumil mikrofon během duelu s Hillary. Když na to upozorňoval, byl pro mnohé terčem posměchu. Teď mu ale dala Komise pro prezidentské debaty za pravdu! Přišla na to během vyšetřování. Trump to glosoval – „Když se dívá 100 milionů lidí, co uděláte? Stopnete show? Bylo to špatné, zajímalo by mě proč.“

2048x1536-fit_page-facebook-donald-trump

Na Facebooku nejvíc zaujal Donald Trump!

Komentujeme pro vás: Podle čísel, které Facebook zveřejnil, první televizní debatu obou kandidátů zároveň na Facebooku komentovalo na 19 milionů lidí. Celkem za hodinu a půl trvání duelu napostovali přes 70 milionů komentářů nebo článků o tématech, která se řešila během debaty.

hqdefault-2

VIDEO: Trump: Aby volila Hillary, je černošská komunita příliš chytrá!

Komentujeme pro vás: Donald Trump se pokouší získat podporu mezi černými voliči, kde zatím hlavně díky Obamovi drtivě vede Hillary. Trump na to ale nejde lacinou podbízivou taktikou, vyzdvihuje naopak přednosti obyčejných Afro-američanů. Jako už se nechal slyšet po násilnostech v Charlotte, že v těchto komunitách většina lidí chce žít v klidu.

obama

Audio: Obama: Aby byla zvolena, řekne prolhaná Hillary cokoliv

Komentujeme pro vás: Žena, která pro zvolení udělá cokoliv. Žena, která řekne všechno, ale nezmění nic. Tak charakterizoval Barack Obama Hillary. Říkáte si, že to není možné? Vždyť jí podporuje, kudy chodí! Ale je, musíme se jen trochu vrátit v čase – do roku 2008, do časů primárek Demokratů.

31

iDNES: Pyrrhovo vítězství Hillary

Komentujeme pro vás: Donald Trump musí být spokojený. Po prvních článcích, které hodnotily dle zaběhlých pravidel a tudíž vyzdvihovaly Hillary, se postupně objevuje víc a víc analytických textů, které mu dávají za pravdu. Ano, Hillary možná vyhrála v disciplíně, kde je doma.