Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

obama-dental-plan

FOX NEWS: Největší kravina na světě! Tohle Hillary příliš nepomůže…

Komentujeme pro vás: Její manžel exprezident Bill, krom všech sexuálních skandálů, které musela Hillary přetrpět, teď navíc označil zákon, stěžejní Obamovu zdravotnickou reformu, za nejšílenější věc na světě. Obama je přitom ze stejné stáje jako Hillary, oba jsou demokrati a navzájem se podporují. Bill Clinton ale označil ObamaCare, zákon, který má zpřístupnit zdravotní péči chudým, za nefunkční.

clinton-punching-trump

Duel viceprezidentů už za pár hodin: Kdo vyhraje?

Komentujeme pro vás: Trumpův kandidát Mike Pence bude mít dvojnásob těžkou pozici. Jednak bude muset bránit sebe, jednak Trumpa a jeho pobuřující poznámky. Proti němu stojí Tim Kaine. Otázkou ale je, jaká bude vlastně sledovanost, podle průzkumů polovina Američanů ani jednoho z nich vůbec nezná. Američani navíc mají rádi show, kterou slibuje Trump. A ten se s Hillary utká až za týden. Nechme se proto překvapit.

stop_and_frisk_300x225

NYPost: Proč se Trumpovi líbí stop-and-frisk? Taktika, co má výsledky!

Komentujeme pro vás: Když Trump mluví o obnovení policejní taktiky „zastav a prohledej“, opírá se o pozitivní zkušenosti. Mimo jiné i Rudolpha Giulianiho, newyorského starosty, který i díky tomuto opatření významně snížil kriminalitu ve městě. Giuliani říká, že pokud by toto opatření nezavedl, skončil by „jeho“ New York jako Detroit nebo Baltimore, kde kriminalita opravdu bují.

snimek-obrazovky-2016-10-05-v-12-25-55

CNN: Máte v hlavě nasráno! Měl říct Trump reportérce před 30 lety

Komentujeme pro vás: Bývalá reportérka Philadelphia Inquireru vytahuje na světlo, co jí Trump údajně řekl do telefonu v roce 1988, před téměř 30ti lety! K rozhovoru mělo dojít, když psala o jeho byznysu v Atlantic City, městu, kde má Donald hotely a kasina. Trump jí údajně řekl, že má v hlavě nasráno, píše do podělaných novin a co to píše za sračky.

30

Politico: Je po duelu: Skutečným vítězem je Trump!

Komentujeme pro vás: Kdo debatu sledoval, ať si přizná, že už byl předem rozhodnutý. Proto si z toho každý vezme to, co vidět chtěl. Pokud klasického politika, který svými řečičkami umí trénovaně vybruslit z každého nařčení, nic zásadního ale neřekne, oslovila ho Hillary. Je opravdu protřelá, celý život prakticky nedělá nic jiného, než mluví. Kdo chtěl ale slyšet problémy a jejíich řešení, jednoznačně stojí za Donaldem Trumpem!

hillary-clinton-reaction-to-monica-lewinsky-scandal

TRUMP: Hillary se provdala za největšího obšourníka v politické historii!!

Komentujeme pro vás: Podle Trumpa je na nevěrách Billa Clintona vůbec nejhorší, že tím jednak zostudil prezidentskou funkci, jednal ho Hillary celou dobu bránila a kryla. Tím se oba znevěrohodnili. Trump připomněl, že Bill Clinton za svoje lži ohledně Moniky Lewinské málem zaplatil nejvyšší politickou cenu, čelil impeachmentu, tedy odvolání z funkce.