Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

rnc-logo

LN: Trump ukazuje spolustraníkům, že se bez nich obejde!

Komentujeme pro vás: Je to palácový převrat ve straně. Donald Trump se republikánům vymanil z vnitřních regulí a dál jde za svým, na úřad prezidenta USA. Všichni, kdo podporovali a podporují starý estabilishment, jsou zděšeni! Vlastně mezi vrcholnými demokraty a republikány není až tak veliký rozdíl, jsou to všechno kariérní politici a zvykli si, že si navzájem sice okopávají kotníky, ale potřebují se.

trump25554

VIDEO: Další skandál na obzoru! CNN = Clinton News Network?!

Komentujeme pro vás: Skoro by se tak Cable News Network (CNN) mohla přejmenovat! Z uniklých e-mailů je totiž evidentní, proč média tolik straní Clintonové. Podle serveru The Intercept byla nalezena komunikace vedení kampaně se stovkami moderátorů, redaktorů a reportérů amerických médií, kteří byli zpracováni, aby psali a vysílali pozitivně o Hillary Clintonové.

1920

POLITICO: 2. debata patřila Trumpovi. Hillary ukázala slabost

Komentujeme pro vás: Kdo si myslel, že po uniklé nahrávce z minulého týdne snad uvidí Trumpa zkroušeného nebo zaskočeného, čekali marně. Byl to pořád ten Donald, který neuhnul ani o píď. A naopak dokázal Hillary zasáhnout na citlivá místa. Když se oháněla Abrahamem Lincolnem, pan Trump kontroval že „Abe nikdy nelhal. Ona lže.

 

jb61adfc_50332593

Blesk: Trumpova tchyně: Útočí na něj z mnoha stran, ale je hodně silný

Komentujeme pro vás: Maminka jeho první manželky Ivany Marie Zelníčková odvolila o víkendu doma ve Zlíně. Protože je jí už 90, přišli z volební komise až k ní domů. Cestu do USA ale počátkem listopadu ještě zvládne, chce přece být i u amerických voleb! Trumpovi drží palce, je jí jasné, že proti němu útočí téměř všichni. Kampaň sleduje velmi bedlivě, nenechá si ujít ani druhou debatu, přestože u nás začíná až ve 3 ráno!