Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

hillaryped

iDNES: Clintonová na drogách? Trump ji chce poslat na testy!!

Komentujeme pro vás: Kampaň se dál vyhrocuje. Donald Trump volá po tom, aby před další debatou podstoupili drogový test! Má totiž podezření, že jeho protikandidátka Hillary užívá látky pro povzbuzení při duelech. Vychází z toho, že na začátku bývá pohotová, ke konci už ale umdlévá a potácí se.

bill-hillary-clinton-getty

WikiLeaks: Hillary zakázala Billovi projev před bankéři na Wall Streetu! Bála se negativního dopadu!!

Komentujeme pro vás: Kázat vodu a pít víno. To je celá Hillary Clintonová. Samozřejmě všichni v jejím týmu tušili, že miliony dolarů, které s manželem inkasují za jejich projevy před bankéři, nebudou před lidmi vypadat dobře. Její tým proto přesvědčil Billa, aby zrušil plánovaný projev! Ukazují to e-maily, které zveřejnil server WikiLeaks.

trump-fighting-pose-e1463585249994

Politico: 7 nejpodivnějších věcí Donalda Trumpa. Má slabost pro azbest!

Komentujeme pro vás: Když teď Donalda Trumpa s úctou a zaujetím sledujeme, jak zatápí a zesměšňuje Hillary v televizních duelech, má řešení na ilegální imigraci nebo říká, jak vymaže teroristy zpovrchu zemského, těžko nás napadne, že i jeho osobnost může mít některé drobnosti, které jsou přinejmenším zvláštní. Protože je tu víkend, pojďme si tím trochu odlehčit.

carlos-slim_1829470b

Fox News: Souboj miliardářů! Po Trumpovi jde Mexičan Carlos Slim!

Komentujeme pro vás: V každém novinovém příběhu, zvlášt tak ožehavém, jako jsou Trumpovy údajná extempore s ženami, je potřeba nahlédnout trochu dál, než jen do redakce. Donald Trump čelí nařčení různých žen z obtěžování, komentuje to ale lakonicky, s jeho porcí sebevědomí – „věřte mi, že ona by opravdu nebyla moje první volba, to vám můžu říct.“

Russian President Vladimir Putin (L) welcomes US Secretary of State Hillary Clinton during the Asia-Pacific Economic Cooperation (APEC) Summit in Russia's far eastern port city Vladivostok on September 8, 2012. Australian AFP PHOTO / POOL        (Photo credit should read MIKHAIL METZEL/AFP/GettyImages)

Fox News: Hillary v soukromých dopisech chválí Putina

Komentujeme pro vás: Přestože v projevech mluví o Trumpovi jako ruském agentovi a dokola tvrdí, že se Rusko snaží ovlivnit americké volby, v soukromí se Hillary o Putinovi vyjadřuje velmi pochvalně. Označila ho několikrát za zajímavého spolubesedníka a společné zájmy mají i v oblasti přírody, Putin jí na jisté konferenci ukazoval mapu Ruska s tuleněmi, tygry a veleybami.

usrussia120514-800x500

AE News: Studená válka 2.0. Dohodla ji Hillary s Putinem?!

Komentujeme pro vás: Zní to absurdně, pokud to ale trochu víc rozebereme, smysl by to dávalo. Na oko je pro lidi potřeba vytvořit nepřítele. Aby se dalo zbrojit. Severní Korea už moc lidí netáhne, sice pořád něco testuje, ale když si tam Dennis Rodman létá zahrát basket s Kim Čong Unem a slavit jeho narozeniny, dostává vize nepřítele trhliny. Zbrojní koncerny a zbrojení obecně je zdrojem obrovských zisků. A ještě lepší než válka je potom studená válka, kdy nikdo neumí vyčíslit, jaká opatření jsou potřeba a jaká už zcela nadbytečná.

hillary_cartoon_ben_garrison

Fox News: Hillary ve skutečnosti zajímá jen jediná žena – Hillary! Jde po moci hlava nehlava!!

Komentujeme pro vás: Hillary Clintonová se staví do role ochránkyně žen. Bojuje za ženy silnější a odvážnější…ale jen na oko! Sean Hannity si do svojí show na Fox News pozval tři ženy, které měly co do činění s Billem Clintonem a Hillary, a zazněla děsivá svědectví! Mediální nálepka Billových činů je „nevěra“ vůči Hillary, především jsou to ale trestné činy, jako třeba znásilnění. Jedna z žen také popsala, jak to potom Hillary za Billa žehlila.

hillary-money

WikiLeaks: Neuvěříte, kolik bere Hillary! 22 milionů dolarů za projevy bankéřům!!!

Komentujeme pro vás: To, že Hillary Clintonová v soukromých projevech bankéřům říká něco jiného, než veřejnosti a že obhajovala například společný trh (ale jen dokud Donald Trump nezačal vyjmenovávat negativa), už vyplavalo. Dobré vztahy s bankéři a Wall Streetem, proti kterým před lidmi slibuje, že bude bojovat, svědčí o jejím „chrakteru.“

kill-donald-trump

Politico: Nebezpečí pro Trumpa! Republikáni horečně vymýšlí, jak se ho zbavit!

Komentujeme pro vás: Některé republikánské špičky, kterým Donald Trump od počátku příliš nevoněl, vymýšlí, jak svého kandidáta obejít. V momentě, kdy všem došlo, že Trump určitě sám od sebe neodstoupí, vstoupili do hry ústavní právníci. V našem volebním návodu vidíte, jak americké volby probíhají – nepřímo. Lidé si 8. listopadu zvolí volitele, kteří by měli respektovat vůli občanů.