Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

trade-at-the-new-york-stock-exchange

Bloomberg: Clintonová se bojí, žádá FBI o rychlé vyřešení případu! Burza kvůli tomu smazala zisky, spadlo i mexické peso! Trump je na koni!

Komentujeme pro vás: Obchodníci jsou mnohem lepším indikátorem, než zfalšované předvolební průzkumy. Akciové indexy se totiž špatně falšují. Spadlo i mexické peso, protože varianta, že budou Trumpem přehodnoceny stávající obchodní dohody, rapidně roste. A tohle všechno hned poté, co vyšlo najevo, že FBI znovuotevřela případ nelegálního e-mailového serveru Clintonové, totiž všechny hlavní burzy zaznamenaly propad.

14877256_10154684532900844_1678455706_n

NY Post: Z Hillary už je zle i samotnému Bohu! Bílý dům se Trumpovi otevírá! FBI vyšetřující Hillary dál sráží její preference

Komentujeme pro vás: Možná proto chtěli demokrati, aby tolik voličů využilo předčasné hlasování! Věděli, že další skandály na sebe nenechají čekat… A teď už se to jasně ukazuje. Donaldu Trumpovi se otvírají brány Bíleho domu. Najednou jeho vulgární nahrávka z autobusové šatny vypadá zcela nicotně, od začátku to bylo jen tlachání, ale média se snažila seč mohla jeho řeči zveličit.

putin-democracy

E15: Putin: Obvinění z ovlivňování voleb jsou jen hysterie, která odvádí od vnitřních problémů!

Komentujeme pro vás:Ruský prezident Vladimir Putin opakovaně odmítl tvrzení, že Rusko se snaží ovlivnit prezidentské volby v USA. Prohlásil to během projevu na konferenci v jihoruském Soči. „Ve Spojených státech byla vyvolána hysterie, že Rusko ovlivňuje americké prezidentské volby,“ řekl s tím, že je to jen úskok, který má zakrýt fakt, že americké politické elity nemají žádné řešení vážných problémů, jako jsou státní dluh či kontrola zbraní. „Je mnohem snazší odvést pozornost lidí takzvanými ruskými hackery, špióny a vměšováním,“ řekl Putin.

hillary-email-textual-relations

Fox News: Zešílela?? Poradci Clintonové nad jejím soukromým serverem kroutili hlavou!

Komentujeme pro vás: Někteří z nejbližších a nejvýznamnějších poradců Hillary byli doslova šokováni, když skadál v březnu loňského roku vyplaval na povrch! Ukazují to e-maily zveřejněné serverem WikiLeaks! Jedna z blízkých spojenců, šéfka Centra pro Americký pokrok Neera Tanden, zuřila ještě několik měsíců poté a ptala se současného šéfa kampaně Johna Podesty, kdo Clintonové používání tohoto soukromého systému vůbec povolil! „Celá ta věc je zasraně šílená!“ dodává Neera

1putin

E15: Putin: Obvinění z ovlivňování voleb jsou jen hysterie, která odvádí od vnitřních problémů!

Komentujeme pro vás: Ruský prezident Vladimir Putin opakovaně odmítl tvrzení, že Rusko se snaží ovlivnit prezidentské volby v USA. Prohlásil to během projevu na konferenci v jihoruském Soči. „Ve Spojených státech byla vyvolána hysterie, že Rusko ovlivňuje americké prezidentské volby,“ řekl s tím, že je to jen úskok, který má zakrýt fakt, že americké politické elity nemají žádné řešení vážných problémů, jako jsou státní dluh či kontrola zbraní.

eef04b5d11852f0c9356387ea9fbffa91d10a6c22aa81b850080187563d4ecb6_3817275

Politico: Bývalý předseda sněmovny reprezentantů k moderátorce: Jste fascinována sexem!!

Komentujeme pro vás: Newt Gingrich, Trumpův podporovatel a bývalý předseda sněmovny reprezentantů, během rozhovoru na Fox News obvinil moderátorku, že se příliš věnuje tématu údajného zneužívání žen, a že je zřejmě fascinovaná sexem. Ona se snažila oponovat, že je to důležité téma a že voliče zajímá, co by se mohlo dít v Oválné pracovně.