Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

bill-clinton-handcuffs

FOX News: FBI zveřejnila další dokumenty, které Clintonové uškodí. Jakou má úřad motivaci? Bill Clinton udělil kontroverzní milost!!

Komentujeme pro vás: Můžeme to nazvat americkou Kubiceho zprávou? Do voleb zbývá jen týden a na Clintonovou se valí další a další problémy. Nejnovější se týká jejího manžela. FBI se dušuje, že spis zveřejňuje na základě svobodného přístupu k informacím. A na západě se přece takové věci jako u nás nedějí! Donald Trump navíc nemá páky, jak ovlivnit FBI, není součástí estabilishmentu.

clinton-foundation-arms-repressive

NY Post: Clintonovi jsou rodina kriminálníků! Jejich nadace je žumpa, říká bývalý zástupce ředitele FBI!

Komentujeme pro vás: Stavidla byla otevřena, na Hillary se valí ze všech stran další a další obvinění, kterým už se nedá bránit. James Kallstrom, bývalý zástupce ředitele FBI prohlásil, že „je prostě odporné, jak prodala svoji kancelář za peníze. Hillary je patologický lhář, vždycky byla. A chraň Bůh, abychom někoho takového měli v Bílém domě!

150916164104-trump-merchandise-780x439

Bloomberg: Zpověď prodejce triček a suvenýrů: Lidé na Trumpových mítincích jsou srdeční, usmívají se!

Komentujeme pro vás: Víc než průzkumy vypovídá o výsledku voleb nálada sálající přímo z příznivců. Nakai Ogletree objíždí předvolební mítinky a prodává trička, kšiltovky nebo samolepky se slogany a hesly kandidátů. A nabízí jednoduché srovnání. Zatímco na mítincích Hillary vydělá kolem 50 dolarů, na těch Trumpových je to kolem 2000 dolarů!!

5720e79ec46188ff228b45af

FoxNews: Vizonář Trump! Dávno předpověděl, kdo je rizikem pro národní bezpečnost!

Komentujeme pro vás: Je to jako chobotnice, která postupně prorůstá týmem Clintonové. FBI v pátek oznámila, že odhalila nové e-maily. Sice trochu oklikou, ale přece. A to přes perverzní SMSky bývalého demokratického kongresmana Anthony Weinera. Weiner je manžel Clintonové nejbližší pobočnice Humy Abedinové, se kterým žijí odděleně.  A to právě proto, že se Weiner zapletl do trapného SMSkování, psal i nezletilé dívce.