Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

us-cr750-750x350

Krize pseudoelit, krize médií. Co má společného Praha s New Yorkem a Floridou? Kavárnu…

Komentujeme pro vás: Nemyslíme tím samozřejmě nějakou pobočku sítě Starbucks, myslíme tím kavárnu ve smyslu ideologickém. Kavárna je označení lidí, kde je přání otcem myšlenky. Často jde o volné společenství, které dlouhodobě propaguje určitý názor, ohání se demokracií, ovšem jen do chvíle, kdy se demokracie chová podle jejich představ. 

stone

AC24: Režisér Oliver Stone: Trump je možná blázen, ale Clintonová je mnohem horší!! Má své militantní plány!!

Komentujeme pro vás: Obama je podle známého režiséra, který se netají svým levicovým zaměřením, bezpohlavní. Mezinárodní scéna už na něj klade mnohem menší důraz. Donaldu Trumpovi, kterého by i z tohoto důvodu rádo vidělo ve Washingtonu mnoho lidí toužících po „staré dobré Americe“, vyčetl, že často mění názory. Nám to ale nepřijde, základní rámce drží neustále a rýpat se v detailech je práce pro analytiky demokratů.

image3forwebsitew

Sputnik: CNN prý odhalila Trumpovu „tajnou zbraň“. Její nepoužití by byl ryzí amatérismus!

Komentujeme pro vás: Podle zjštění měl Trump zaplatit kolem 5 milionů dolarů londýnské firmě, která se specializuje na vypracování psychologického profilu. Ta potom různými průzkumy zjišťovala, kdo na co jak reaguje a podle toho měl Trump cílit reklamu. Je to ale naprosto běžný postup, je vidět že Trump je obchodník a takové věci není možné podcenit. Zvlášť když proti vám stojí celá současná americká vláda.

trump-uk-ban-main

AC24: Za bezpečnější svět. Trump je volba britské armády!

Komentujeme pro vás: Bývalý šéf Britských ozbrojených sil Lord Richardson z Herstmonceux ocenil Trumpův instinkt při snaze eliminovat Islámský stát. Dodal také, že největším rizikem v této oblasti je momentálně nedostatek porozumění a vzájemné empatie mezi velkými hráči. V rozhovoru pro magazín House to vztáhl na situaci v Sýrii a dodal, že „pokud je naší hlavní starostí v Sýrii humanitární situace…myslím, že je silný důvod umožnit Assadovi, aby se tam dostal a vzal si Aleppo zpět.“

395bf41b00000578-3836814-image-a-4_1476382485715

Fox News: Všechno nejlepší, Bille Clintone! Milion dolarů z Kataru k narozeninám ale Hillary nepřiznala!!!

Komentujeme pro vás: Nad čím se pozastavit víc? Že Nadace Clintonových byla pračka, už není pochyb. V roce 2011 dostal Bill k 65. narozeninám od katarské vlády milion dolarů. Jen za to, že se 5 minut potkali. To je hlavně jasná korupce jako blázen, ale není to zdaleka všechno. Hillary byla v té době ministryně zahraničí a takovou částku měla samozřejmě přiznat!!

chelsea-clinton-3-660

WikiLeaks: Tomu se říká solidní polštář!! Nadace Clintonových platila dceři Chelsea svatbu a následujících 10 let života!!

Komentujeme pro vás: Není to hezké čtení, natož psaní. Jeden žasne, jak po tom všem může mít Hillary ještě tolik podporovatelů. Lidí, co jsou mediálně zaslepeni a vůbec nevnímají všechna hrozivá obvinění. Poslední WikiLeaks ukazují, že svatba jejich dcery byla placena z peněz nadace. Stejné nadace, do které třeba Katar poslal milion dolarů, údajně jako narozeninový dárek k Billovým 65.