Palec pro Trumpa

CHCEŠ ZMĚNU? DEJ PALEC.

213544 hlasů Dej palec!

Rozhodli jsme se  veřejně postavit na stranu zdravého rozumu v jeho téměř prohrané válce s politickou korektností a s výkřikem „tak dost“ bojovat proti lžím, polopravdám, dezinformacím a všem ostatním nepřátelům zdravého rozumu.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

This is an American flag on a flagpole waving in the wind set against a blue sky. The top half of the Statue of Liberty is digitally composited onto the right side of the flag with the torch coming up in the blue sky. This is a digitally created image.

Přestává být Amerika svobodná? Přečtěte si, co soudce v San Antoniu řekl při udílení nových občanství – a byl suspendován!!

Komentujeme pro vás: Federální soudce John Primomo už vede obřady, při kterých se akceptují noví občané, od roku 1989. Od té doby jich před ním přísahalo přes 100.000! Po vítězství Donalda Trumpa k tradiční přísažné formuli přidal soudce ještě toto: „Mohu vás ujistit, že ať už jste hlasovali pro (Trumpa), nebo jste pro něj nehlasovali, pokud jste občanem Spojených států, je to váš prezident,“ řekl a dodal:“Bude váš prezident, a pokud se vám to nelíbí, budete muset odejít do jiné země.“

nove-logo-ct-11_resize-1361479813-d94efcdc_660x371

Po bitvě je každý generál: ČT nenápadně otáčí, najednou už ví, proč Trump vyhrál a ráda vám to vysvětlí!

Komentujeme pro vás: O nestrannosti mainstreamových médií už toho bylo napsáno a řečeno mnoho. Že zcela nekriticky podporovala Hillary Clintonovou, bylo naprosto evidentní z každého sdělení. Sama Česká televize i během volební noci dlouho odmítala připustit Trumpovo jasné vítězství a vytrvale to odkládala s tím, že dokud nejsou spočítány všechny státy, zdaleka není rozhodnuto.

574954-top_foto1-gyzc5

Evropa na rozcestí. Jaké hodnoty bude prosazovat, pokud NATO oslabí?

Komentujeme pro vás: Před několika týdny se to zdálo nepředstavitelné, vítězství Donalda Trumpa se ale Evropy dotkne mnohem víc, než si připouštíme. Zejména v otázce bezpečnosti. Pokud totiž Trump prohlásí, že přispíváme do NATO podstatně méně než USA, znamená to v kontextu mnohem víc. Mapa světového vládnutí se razantně překreslí.