VAŠE BLOGY


  1. Homepage
  2. VAŠE BLOGY
your-blog-logo-280x224

Vážení příznivci změny! V posledním newsletteru jsem požádal o vaše zapojení prostřednictvím blogu. A musím říct, jste skvělí! Přišlo přes 100 vašich názorů, podnětů i pochvalných textů!! Teď se tím prokousávám a zveřejňuju první část, před Vánoci bude další! Děkuju!! ZS

Možnost války se výrazně snižuje

Jisteze na nejaka velka hodnoceni D. Trumpa je prilis brzy. Presto,si myslim,ze na zaklade jisteze zatim jen par stripku,lze vypozorovat,ze novy US prezident pujde cestou zcela jinou,nezli jeho predchudci. Za zcela zasadni v techto chvilich povazuji vyber sveho teamu,kde samozrejme je cela skala kandidatu,nekdy az dost nepochopitelnych,neb nebyli vzdy sjednoceni s kampani D.Trumpa. Zejmena pozici min.zahranici,kde neni zatim doreseno „kdo“ bude jistotne hodne dulezita,nebot my tady v Cechach,ikdyz se o tom bavime ve vztahu i Americe, preci jenom si to vicemene prejeme i diky moznym zmenam u nas,samozrjeme diky vlivu tohoto cloveka na svetove deni. kazdopadne osoby prichazejici v uvahu jsou vesmes lide majici negativni vztak k expresivnim resenim/chcete-li pak valkam/.Rekl bych,ze toto je nejdulezitejsi.

Dalsi veci..nestadardni na americke pomery,ikdyz mozna ponekud zatim populisticka..jako podnikatel a pritom nove zvoleny prezident,otevrene kritizuje odchod US firem z teritoria US. nejen,ze kritizuje,ale primo s nimi jedna. Ikdyz samozrejme tvrde,

„bez politicke korektnosti“ vedom si toho,co slibil lidem u voleb.

vysledkem je jiz dnes setrvani zatim jen nekolika firem v Americe/byt kupr.FORD je pomerne obravskym a dulezitym clankem US ekonomiky/. Jisteze k tomuto kroku,verim ze budou upraveny danove zakony ve prospech podnikani doma,v US.

Oba tyto body,ktere jsem vyse napsal,spolu souviseji,neb je tim i jasne omezeni vojenske vyroby a nutnost nahradit zbrane necim jinym/nikoli montovnou/, podobne jako v Cechach,kde by to bylo potreba, zel nasi politici toto zatim stale nechapou.

Poslednim stripkem,ktery mi urcite stal za povsimnuti a kde rovnez,tak jako u dvou vyse uvedenych davam znovu palec nahoru,

byle telefonat Tchaj-Wanske prezidentce,pri vedomi moznych rizik,ktere toto vyvola v tak stale dulezitejsi Cine,coz se samozrejme

i stalo. Tam se znovu potvrzuji slova globalistu,ze nevedi co od Trumpa cekat… Muzu jen dodat,je to dobre,protoze jisteze to bude

vprve rade pro blaho normalnich lidi,snad i svetovy mir.

Jisteze budu rad,pokud i pozice ambassadora v CZ bude obsazena clovekem,spriznenym s obema zememi,a jsem presvedcen,ze tomu tak bude. Napomuze to jisteze narovnani a „otevreni“ vztahu obou zemi,v jinem svetle,nezli v roli Davida a Goliase.

Drzme proto Donaldu Trumpovi vsechny palce.

Od fanouška „wenkrose“ 

—————————————————————————–

 Vrací se normální politika

Jsem velice rád, že se v USA našel někdo, který má šanci uvést v život normální politiku a za kým normální občané rádi půjdou. Tj. říkat a popisovat věci takové jaké jsou a nemít občany za blbce. V tomto se shoduje s naším prezidentem, který má také vždy plná náměstí a plné sály občanů, kteří mu vyjadřují svojí účastí podporu. Věřím že, díky panu prezidentovi Donaldu Trumpovi se začne ve světě blýskat a hřmít na dobré časy a doufám, že se to dostane velmi brzy i k nám a i u nás vyklidíme ten Augiášův chlív (tj. v ČT, ČRo, Pražské kavárně, v Evropských hodnotách, Sorosových neziskovkách, u vítačů nezákonným imigrantů a dalších) .

Robert K.

—————————————————————-

Přesun ze světa manipulací do reality 

Já osobně jsem s prvními kroky pana Trumpa velice spokojen a do jisté míry splňuje naděje, které do něho vkládám. A doufám, že nejen já.

Podle mne se v osobě Donalda Trumpa skrývá naděje pro tento prohnilý svět, prolezlý zmanipulovanými médii, tisíci tzv.“neziskovek“ a všelijakých fondů, placených z peněz finančních oligarchů typu George Sorose. Svět plný lží, podvodů, manipulací s veřejným míněním a falešné politické korektnosti. Svět, ve kterém jsou cíleně rozbíjeny rodiny, Svět, ve kterém jsou požitky a blaho jednotlivce stavěny nad zájmy společnosti. Svět, ve kterém lidé dožadující se tolerance sami patří právě k těm nejméně tolerantním. Svět plný válek a šíření „demokracie“ za účelem zisku určitých skupin osob.

Současné neustálé ječení globalistů, multikulturalistů, neomarxistů a levičáků všech barev jen potvrzuje, že kroky pana Trumpa vedou správným směrem. Naopak bych se měl velice na pozoru, kdyby mu právě tito lidé tleskali.

Je mi jasné, že pan Trump ze dne na den všechno to špatné nezmění. Ale snad je možné jej považovat za první vlaštovku v boji proti nenažraným fanatickým globalizátorům a politickým podvodníkům typu Obamy, Clintonových, Sorose, Buffetta, Gatese a mnoha dalších.

Zmiňovaný Ronald Reagan však může být názorným příkladem, že i jeden jediný správný člověk na správném místě může změnit svět.

Přeji panu Trumpovi hodně zdraví, štěstí a pevné nervy v jeho nelehkém boji proti neomarxistickému ksindlu, který v roli užitečných idiotů plní plány světové finanční oligarchie.

P.S. Evropa, zatím jak se zdá, svůj boj proti tomuto ksindlu prohrává, neboť například v Rakousku celkem překvapivě zvítězil marxistický kandidát globalistů Van der Bellen.:-(

Fanoušek „Akinus“

 ——————————————————————————-

Mám o Trumpa obavy 🙁 

Vítězstvím Donalda Trumpa  se splnilo moje přání. V USA po dlouhé době zvítězil hlas rozumu. Již jeho první kroky svědčí o tom, že své

sliby dané obyčejným lidem myslí vážně.

Ale mám obavy, obavy z toho, jak v zemi „svobody“ se proti takovým lidem organizují mocní tohoto světa. Příkladem může být i řešení uplatněné vůči J. Kennedymu. Vždyť politika Donalda Trumpa je

politika míru a porozumění mezi národy a to je pro tyto kruhy

velmi nebezpečné, s tím se budou těžko smiřovat.

Od našeho příznivce Josefa

———————————————————————

Donald nedopustí Nový Světový Pořádek!

Zdravím pane Zdeňku Stehno.

Držel jsem Donaldu Trumpovi palce zejména proto, že vystupoval jako člověk, který nechce třetí světovou válku. Až nyní jsem si uvědomil, jak obrovsky statečné je toto jeho stanovisko. USA neokoni, kteří jsou nejhoršími současnými zločinci na této planetě, se nechtějí vzdát představy o celosvětové nadvládě pod rouškou New World Order a věří že by mohli jadernou válku vyhrát a přežít. Obávám se, že by jej byli schopni zavraždit jako Johna F. Kennedyho. Doslova se modlím, aby se trvale dokázal chránit a my všichni mohli žít bez války,  svým pořádkem a způsobem života –  nikoli „americkým“.  Ať si strčí neokoni jejich PAX Americana a New World Order za klobouk a dělají si ho ve své zemi a jiným ho nenutí.

Tomáš H.

 

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!