Překvapení v USA


  1. Homepage
  2. Překvapení v USA
hillary_trump7

Hillary Clintonová a média tak dlouho falšovaly volební průzkumy, až jim sami uvěřily. Tak jak jsme byli svědky při hlasování o Brexitu, tak i v případě amerických prezidentských voleb dopadly výsledky zcela opačně, než předvídaly volební průzkumy. Jak je to možné?

Ti, co ovládají dnešní svět pomocí médii a financí, snaží se o jeho přeměnu v globalizovanou totalitu, se pokusili přesvědčit občany Spojených států, aby volili Hillary Clintonovou jako představitelku pokrokového multikulturního a globalizovaného světa budoucnosti. Oproti tomu Donald Trump byl zpočátku líčený jako podivínský miliardář, ale s přibývajícími preferencemi jako sexistický rasistický a xenofobní šovinista –  kandidát, jehož mohou volit pouze nevzdělaní neúspěšní nízkopříjmoví občané, kteří touto případnou volbou dávají průchod své frustraci.

 Jejich kampaň byla tak přesvědčivá, že i Hillary Clintonová a její tým, významní novináři a moderátoři a v neposlední řadě i finanční trhy, uvěřili této fabulaci. Nejenom že jí uvěřili, ale byli o ní i přesvědčeni. Bylo až komické sledovat, jak byli ohromeni a udiveni, že proti všem předpokladům nezvítězila Hillary Clintonová, naopak vyhrál Donald Trump a jeho zdravý rozum oproti tomu, co Clintonová za pravý rozum pouze vydává.

Zvítězila Trumpova pravdivá prostořekost proti Clintonové politické korektnosti. Zvítězila touha po svobodě oproti dopředu naplánované globalizované totalitě. Osobou Donalda Trumpa pak zvítězila naděje pro občany Spojených států, ale i pro občany Evropské unie, že o svém osudu a budoucnosti mohou rozhodovat ve svobodných volbách.

Berme americké volby jako inspiraci pro nás občany České republiky a v první řadě pogratulujme Donaldu Trumpovi.

František Veselovský

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!