KDYBY MOHLY VOLBY NĚCO ZMĚNIT, TAK BY JE ZAKÁZALI.


  1. Homepage
  2. KDYBY MOHLY VOLBY NĚCO ZMĚNIT, TAK BY JE ZAKÁZALI.
snimek-obrazovky-2016-10-19-v-9-13-03

Tento sprejem napsaný nápis na mostě, jako vtip šířící se internetem mě nejen nerozesmál ale naopak dost vyděsil.  A bohužel nejen proto, že mi poskytl jediné smyslupné  vysvětlení důvodu pro nejprve zfalšované a posléze, s nesmyslným zdůvodněním, zrušené volby rakouského prezidenta.
Přestože jsem si celý svůj dospělý život jistý, že tunel moci nevede Prahou a žádné volby to nemohou změnit, dokázali mě tři čeští politici přimět abych i přes svůj pocit zbytečnosti šel jen kvůli nim nejen volit ale navíc se i přes výsměch „politologů“ k tomu i hrdě hlásil.
Pan Václav Havel, Pan Václav Klaus a Pan Miloš Zeman mě nejen jako jediní dali důvod je volit, ale nebýt výrazu „humanitární bombardování“ bych na to i bez výjimky hrdý.
 Až do nedávná jsem však byl také  přesvědčený, že od éry Pana Ronalda Reagana nevede tunel moci ani Bílým domem. A tak mi bylo vcelku jedno kdo, v pro mě nudné, reality show „American prezident“ nakonec zvítězí a raději jsem sledoval „American idol“.
 Až hysterie provázející úspěšné tažení Pana Donalda Trumpa mě dovedla k možná bláznivé myšlence, že tyhle volby mohou opravdu něco změnit. Navíc sázka pouze na jednu kartu, svědčící o diplomatické negramotnosti většiny evropských lídrů, mě naplňuje jistotou, že tentokrát jde v amerických volbách o něco  opravdu velkého a to nejen pro USA ale především pro nás vůdcůpostradájících Evropany.
Proto mě ten vtip, šířící se internetem nejen nepobavil ale navíc vyděsil při myšlence, že by mohlo jít i o proroctví.
Doufám, že ne a věřte mi, že kdyby to bylo možné byl by Pan Donald Trump čtvrtý člověk, kterého bych šel volit a jsem na to navíc strašně moc hrdý.
Zdenek Stehno

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!