BLOG: Jak je to doopravdy s údajným sexuálním napadáním Donalda Trumpa


 1. Homepage
 2. BLOG: Jak je to doopravdy s údajným sexuálním napadáním Donalda Trumpa
Republican presidential candidate Donald Trump (R) autographs the chest of a woman at his campaign rally in Manassas, Virginia December 2, 2015. Republican presidential front-runner Trump said on Wednesday his plan for combating Islamic State militants involves targeting not just the group's fighters but also their families.     REUTERS/Gary Cameron     TPX IMAGES OF THE DAY   - RTX1WXC1

Následující text nám poslal pan Karel (jeho jméno jsme raději změnili)
Pánové, moc se mi líbí, co děláte, dokonce natolik, že mám potřebu se k tomu také vyjádřit, protože mi to připomnělo mou vlastní otřesnou zkušenost.
Jde o údajné sexuální prohřešky pana Trumpa. Myslím, že to mohu velmi dobře popsat, jelikož jsem také musel vysvětlovat jisté naprosto falešné obvinění. A vím, co to bylo za stres, nekonečné bezesné noci a co mi to dalo práce vyvrátit naprosto lživé tvrzení jedné fúrie. Velký dík patří panu vyšetřovateli, který naštěstí zachoval chladnou hlavu a nešel okamžitě po tom, odškrtnout si dalšího domácího znásilňovače. Nebo že nebyl podplacený. Jinak bych zřejmě už seděl, měl z ostudy kabát a neudělal s tím naprosto nic. Problém totiž je, že u mužů se uplatňuje presumpce viny – máš penis, udělal jsi to! Je to další obrácená politická korektnost, ženy neviňátka a my nemyslíme na nic jiného než sex sex sex. Přitom mi jistě dáte za pravdu, že se to obrací a že sex je šikovným prostředkem moci… Nemluvím teď o zlatokopkách, ale o tom, že se dá velmi dobře použít například pro vydírání. I já jsem nejprve dostal nabídku, která „se neodmítá“, ale protože jsem ji odmítl, už jsem byl na služebně. Pocit beznaděje je opravdu hrozný, musíte se ale obrnit a trpělivě vysvětlovat a doufat, že protistrana nedomyslela některý z detailů. To je ale trochu jiný příběh, jen u pana Trumpa je sex zneužit k politickému boji. A to ani nikdo neví, jestli se některý z činů, které mu připisují, opravdu stal. Je totiž neuvěřitelně zvláštní, že by ho nikdo celou dobu neobvinil, až teď. Najednou si 20 žen vzpomene, že s ním něco měly. Samozřejmě, protože už dobře vím, co jsou ženy zač, může jim jít o jejich slávu, možná jim team paní Clintonové za falešná svědectví platí! A vůbec bych se nedivil, kdyby to na pana Trumpa samy zkoušely, je to přece skvělý úlovek. Která by nechtěla miliardáře, že? A teď mohou projevovat svoji zhrzenost tím, že odvypráví svoji verzi. A média jsou jak šílená. Já naštěstí nejsem slavný ani ničím až tak moc zajímavý, ale stačilo málo a i v našem středočeském městě mohl být problém jít i jenom na pivo. Pan Trump je ale zocelený a jak je vidět, na útok odpovídá ještě větším útokem. Držím mu palce, vím co ty Sirény umí!!!

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!