„Rozkaz zněl jasně…“


  1. Homepage
  2. „Rozkaz zněl jasně…“
trumpfree_02

…muž se světlou přehazovačkou nesmí vyhrát za žádnou cenu. Hned od prvních minut druhého duelu mezi Donaldem Trumpem a Hillary Clintonovou bylo zřejmé, jaký úkol dostali moderátoři televizní stanice CNN. Hned dvě první otázky od „náhodných“ diváků  a z facebooku mířily přímo na nejslabší místo Donalda Trumpa posledních dnů. Tímto místem je 11 let stará nahrávka, kde Donald Trump obscénně hovoří o ženách. Ve zkratce –  na této nahrávce se vyjadřuje ze své pozice bohatého a známého businessmana jazykem z restaurace čtvrté cenové, že si může k ženám dovolit cokoliv a ty mu to tolerují. Můžete být tímto vyjádřením znechuceni, můžete byt i šokováni, ale ani zde nemůžete Donaldu Trumpovi (byť za toto by si zasloužil spíš palec dolů) upřít přímočarost a nekorektnost, která je mu vlastní.

Také ve studiu Donald Trump zcela nekorektně a přímočaře připomněl Hillary Clintonové aféru jejího manžela, kdy se pokusil znásilnit 12ti letou dívku, ztratil právní licenci a byla to Hillary, která mu pomohla pomocí 75 000 dolarů mimosoudního vyrovnání aféru ututlat. Takto Donald Trump společný útok moderátorů a Clintonové ustál i za cenu toho, že se politická debata dostala níž, než bylo dosud představitelné dno politické  kultury.

V následujícím průběhu debaty získával Trump další body nad Clintonovou, které už nebyli schopni pomoci ani moderátoři stanice CNN. Zajímavým momentem bylo vzdychnutí publika v sále k poznámce „kdyby on byl  nyní prezidentem, tak Clintonová bude sedět ve vězení.“ Dokážu si představit, že vzdychnutí publika v sále se změnilo v nadšení diváků u televizních obrazovek v mnoha zemích světa, které USA rozvrátily válkami v době, kdy byla Clintonová ministryně zahraničních věcí. Hillary Clintonová se ještě pokusila pomyslně porážku odvrátit, jako tonoucí, jenž se stébla chytá, pokusem vtáhnout do debaty pro současný americký establishment démonického Vladimira Putina. Vladimira Putina bizarně až komicky obvinila, že se pokusil ovlivnit americké volby ve prospěch Donalda Trumpa pomocí svých hackerů. Vladimír Putin může být nakonec rád, že nebyl obviněn i z obtěžování amerických žen ze svého nezabezpečeného mailu.

Rozkaz sice zněl jasně, splnit se ho ale nepodařilo. Muž se světlou přehazovačkou podle veřejných průzkumů vyhrál a to především u nerozhodnutých voličů. Nervozita amerických globalistů narůstá. Co přijde dál? Nechme se překvapit. Prozatím dejme Donaldu Trumpovi palec nahoru.

František Veselovský

Budeme rádi, když se přidáte,……..budeme rádi, když budete souhlasit,……………..budeme rádi, když nebudete souhlasit, ale nebudeme rádi, když budete lhostejní.

213544 hlasů Dej palec!